Haber

Küçükçekmece’de çocukların kavgasına büyükler karıştı

Küçükçekmece’de iddiaya göre yetişkinler, çocukların kavgasına karıştı. Sokak ortasında testere ve sopalarla çıkan kavga kameralara yansıdı.

Olay, saat 14.30 sıralarında İnönü Mahallesi’nde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, mahallede bulunan çocukların arasında çıkan kargaşaya babaları da karıştı. Binada yan komşuların yaşadığı kargaşada çevredeki vatandaşların ihbarı üzerine güvenlik ve sağlık ekipleri olay yerine geldi. Kavgaya karışan 3 kişi ambulansla hastaneye kaldırılırken, polis ekipleri olayla ilgili soruşturma başlattı.

Kavgaya karışan 3 kişinin birbirlerine sopa ve testerelerle saldırdığı anlar cep telefonu kamerasına yansıdı.

“Kimi boynundan, kimi kolundan yaralandı”

Olayın görgü tanıklarından Kemal Sönmez, isyana karışan kişilerin daha önce de çocukları yüzünden tartıştıklarını belirterek, “Benim bildiğim kavga çocuklardır. Çocuklar ara sıra kavga eder. ,aileler araya giriyor.Sabah yine böyle oldu.Babaları işteydi.Hanımlar aradı.Sonra babalar geldi birbirlerine girdiler.Aşağıya inerken baktım bir kısmı yaralanmış. boynuna ve bir kısmının koluna.Bunun üzerine şahıslar müdahale etti.Ambulans geldi.İki-üç polis ekibi ve olay yeri inceleme ekipleri geldi.Kişileri ambulansa bindirdiler ve üzerlerini giyindikten sonra götürdüler.” ifadesini kullandı. kelimeler – İSTANBUL

cayirova-ajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu